Nej pět


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek štěněte

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka baráček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná baráček ke kreslení pro děti. Omalovánka baráček je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Baráček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Baráček - A5            Omalovánka - Baráček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Baráček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: online, Baráček, ke stažení, k vybarvení, obrázek, Budovy, k vytištění, obrázky, pro děti, k vytisknutí, k tisku, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Baráček k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka s baráčkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - voskové tužky, olejové pastely, voskovky, pera nebo tužky. Výtvarných potřeb je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku baráček lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení do paměti počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s baráčkem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba voskové tužky, olejové pastely a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, kytky, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i baráček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zvířata, písmena a lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Doba ledová, Hledá se Nemo, Asterix a Obelix nebo též Ratatouille. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stažení jsou: slon, auta, auto, pes a kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou baráček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů