Nejlepší


Omalovánka s nemocným pejskem

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka sobi zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem sobi k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka sobi je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Sobi - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sobi - A5            Omalovánka - Sobi - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sobi patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, obrázky, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, k tisku, Vánoce, online, Sobi, obrázek

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek Sobi k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s sobi je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. Ke kreslení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, vodové barvy, voskovky, křídy případně pera. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku sobi lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s sobi má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii nebo také elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, vodové barvy a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba čísla, různá zvířata, písmena a pochopitelně i sobi :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají postavy z pohádek, zaměstnání nebo též kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Ratatouille, Toy Story, Madagaskar nebo také Batman. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro ratolesti které zde máme ke stažení jsou: piráti, lokomotiva s vagónky, princezna a princ, dinosauři nebo princezna. Užijte si omalovánku sobů, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů