Nej obrázky


Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Omalovánka betlém zdarma k vytištění

Dětská omalovánka uložená pod názvem betlém k obarvování pro holky i kluky. Omalovánka betlém je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Betlém - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Betlém - A5            Omalovánka - Betlém - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Betlém patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: zdarma, obrázek, k vytištění, Vánoce, online, ke stažení, k tisku, k vybarvení, pro děti, obrázky, k vytisknutí, Betlém

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Betlém k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s betlémem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhlíky, fixky, vodové barvy, akrylové barvy a grafitové tužky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek betlém lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s betlémem má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří počítač, peníze nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (například uhlíky, fixky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba postavy z pohádek, čísla, písmenka a pochopitelně i betlém :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, lidské profese a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Monster high, Šmoulové nebo také Krtek. Je však těžké je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, traktor, Santa Klaus, auto nebo též mašinka. Ať vám omalovánka betlém přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů