Nejvyhledávanější


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka míč k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem míč k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka míč je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Míč - Sport - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Míč - A5            Omalovánka - Míč - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Míč patří do kategorie Sport

Klíčová slova: k vybarvení, Sport, obrázky, zdarma, obrázek, pro děti, ke stažení, Míč, online, k vytisknutí, k tisku, k vytištění

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek Míč k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s míčem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Opera, Chromium apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvování poté může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelky, propisovací tužky, voskové tužky, umělecké tužky a nebo fixky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku míč lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s míčem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knížkami, šetří zrak dětí, oči dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (například pastelky, propisovací tužky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, rostliny, pohádkové postavy a pochopitelně i míče :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmena, lidské profese nebo také různá zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Batman, Gormiti, Lví král nebo Medvídek Pú. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, hasiči, traktor, auto a dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou míč.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů