Výběr obrázků


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek štěněte

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka dodo k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem dodo k obarvení pro holčičky i chlapečky. Omalovánka dodo je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Dodo - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Dodo - A5            Omalovánka - Dodo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Dodo patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, zdarma, obrázek, online, Ptáci, k tisku, obrázky, k vytištění, Dodo, k vybarvení, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Dodo k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku s dodem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče webových stránek (Chromium, Safari apod.). Doporučujeme tisk na papír s vysokou gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, olejové pastely, zvýrazňovače, voskové tužky a tempery. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku dodo lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s dodem má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peněženku, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, olejové pastely anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba písmenka, písmena, různá zvířátka a pochopitelně i dodo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají hudební nástroje, kytky či různé kytky. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Hledá se Nemo, Monster high, Spiderman a Krteček. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stažení jsou: vláček, pes, sněhulák, hasiči a houby. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou dodo.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů