Top omalovánky


Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jahoda k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená jahoda k omalování pro kluky a holky. Omalovánka jahoda je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jahoda - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Jahoda - A5            Omalovánka - Jahoda - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jahoda patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: Jahoda, k tisku, Ovoce, pro děti, zdarma, k vytisknutí, online, ke stažení, obrázky, k vybarvení, obrázek, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Jahoda k vytištění pro děti

Omalovánka pro nejmenší s jahodou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - fixky, grafitové tužky, voskovky, tužky a křídy. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku jahoda lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do interní paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jahodou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, čas a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. fixky, grafitové tužky nebo též voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i jahodu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají postavy z pohádek, lidské profese a druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Madagaskar, Tom a Jerry a nebo Barbie. Je však složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, slon, princezna a princ, mašinka či plachetnice. Věříme, že se vám obrázek jahody bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů