Nej omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek raketoplánu

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí označená kniha k obarvení pro ratolesti. Omalovánka kniha je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Kniha - A5            Omalovánka - Kniha - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k tisku, obrázky, Ostatní, zdarma, k vytištění, Kniha, k vytisknutí, online, k vybarvení, ke stažení, obrázek

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Kniha k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s knihou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako zvýrazňovače, voskové tužky, akrylové barvy, grafitové tužky anebo vodové barvy. Možností je dnes pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Obrázek kniha lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s knihou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří elektrickou energii, počítač případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. zvýrazňovače, voskové tužky nebo také akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, lidské profese, různá zvířátka a pochopitelně i knihu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Hello Kitty, Včelka Mája, Ledové království případně Bugs Bunny. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme ke stažení jsou: psi, Santa Klaus, astronaut, piráti nebo též auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kniha.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů