Výběr obrázků


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka souboj k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem souboj k omalování pro malé i větší děti. Motivem další Omalovánky k vytisknutí je souboj na život a na smrt. Omalovánka souboj je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Souboj - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Souboj - A5            Omalovánka - Souboj - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Souboj patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: online, k vytisknutí, Souboj, Lidé, k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázky, zdarma, k tisku, k vybarvení, obrázek

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Souboj k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s soubojem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena k uložení v novém oknu prohlížeče (Chromium, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, temperové barvy, olejové pastely, křídy a propisovací tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici ohromující množství. Obrázek souboj lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s soubojem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu a peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, temperové barvy případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, sporty, čísla a pochopitelně i souboj :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, různé kytky či jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Lion King, Ratatouille, Tom a Jerry a Včelka Mája. Ty tu však nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, princezna a princ, auta, mašinka nebo též astronaut. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou souboje.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů