Doporučujeme


Obrázek slepice k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka slečna k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem slečna ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka slečna je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Slečna - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Slečna - A5            Omalovánka - Slečna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Slečna patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, Lidé, obrázky, k tisku, online, Slečna, k vybarvení, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Slečna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s slečnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na kvalitnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, propisovací tužky, zvýrazňovače, akrylové barvy nebo též voskovky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Omalovánku slečna lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s slečnou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas a peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. křídy, propisovací tužky nebo také zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy jídel, dopravní prostředky, hudební nástroje a pochopitelně i slečnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zvířata, písmena a nebo zaměstnání. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Medvídek Pú, Tom a Jerry, Asterix a Obelix a Sněhurka. Je ale náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti které zde máme k uložení jsou: astronaut, slon, hasiči, auta nebo princezna. Ať vám omalovánka slečna přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů