Nejoblíbenější


Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka gejša zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí uložená pod názvem gejša k obarvení pro malé holčičky a chlapečky. Gejša je japonská společnice, děti se s ní u nás s největší pravděpodobností nesetkají, přesto však její pestrobarevné šaty mohou lákat k vybarvení. Omalovánka gejša je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Gejša - Lidé - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Gejša - A5            Omalovánka - Gejša - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gejša patří do kategorie Lidé

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, k tisku, k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Gejša, Lidé, k vybarvení, pro děti, obrázky, online

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Gejša k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s gejšou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisknutí na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, uhly, umělecké tužky, voskové tužky nebo vodové barvy. Možností je dnes pro malé caparty vskutku velmi mnoho. Omalovánku gejša lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s gejšou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří dětské oči, čas a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například křídy, uhly nebo též umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy sportů, hudební nástroje a pochopitelně i gejšu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, postavy z pohádek případně písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Batman, Bořek stavitel, Asterix a Obelix a Ledové království. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: astronaut, mašinka, vláček, loď anebo čert. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou gejši.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů