Nejvyhledávanější


Obrázek slepice k vytisknutí

Obrázek štěněte

Omalovánka králíka k vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka snídaně k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem snídaně k obarvení pro kluky a holky. Omalovánka snídaně je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Snídaně - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Snídaně - A5            Omalovánka - Snídaně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Snídaně patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, online, ke stažení, zdarma, pro děti, obrázky, k vybarvení, Snídaně, Jídlo, k vytištění, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Snídaně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s snídaní je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Firefox, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - tempery, olejové pastely, pera, pastelové tužky či pastelky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Omalovánku snídaně lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s snídaní má různé výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří počítač, elektřinu nebo také dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. tempery, olejové pastely anebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba dopravní prostředky, zvířátka, druhy jídel a pochopitelně i snídani :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy ptáků, zvířata a pohádkové postavy. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Toy Story, Medvídek Pú, Šmoulové nebo také Včelka Mája. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: miminko, čert, vláček, koně a nebo raketa. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s snídaní líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů