Top obrázky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka nanuk k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem nanuk k obarvení pro malé caparty. Omalovánka nanuk je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Nanuk - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Nanuk - A5            Omalovánka - Nanuk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nanuk patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, k vybarvení, online, k vytisknutí, pro děti, obrázky, zdarma, k tisku, ke stažení, obrázek, k vytištění, Nanuk

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Obrázek Nanuk k vytištění a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s nanukem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven k uložení v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Doporučujeme vám tisknout na tlustčí papír. K omalování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - grafitové tužky, pastelové tužky, temperové barvy, akrylové barvy případně uhlíky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děti opravdu mnoho. Omalovánku nanuk lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s nanukem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, peněženku a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. grafitové tužky, pastelové tužky či temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba postavy z pohádek, druhy sportů, jednotlivá zvířata a pochopitelně i nanuk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy jídel, druhy ptáků a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Mašinka Tomáš, Mickey mouse, Lví král a nebo Medvídek Pú. Nejsou k dispozici zdarma a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, auto, lokomotiva s vagónky, princezna anebo auta. Věříme, že se vám obrázek nanuku bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů