Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Omalovánka lodní kotva k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s názvem lodní kotva k vybarvení pro malé caparty. Omalovánka lodní kotva je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Lodní kotva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lodní kotva - A5            Omalovánka - Lodní kotva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lodní kotva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, zdarma, online, ke stažení, obrázky, Lodní kotva, obrázek, k vybarvení, pro děti, Dopravní prostředky, k tisku

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lodní kotva k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s lodní kotvou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Safari, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, pastelové tužky, vodové barvy, grafitové tužky a tempery. Možností je pro menší i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku lodní kotva lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do paměti vašeho zařízení obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s lodní kotvou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, počítač nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například voskovky, pastelové tužky anebo vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, zaměstnání, druhy automobilů a pochopitelně i lodní kotvu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy sportů, hudební nástroje nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Aladin, Mickey mouse, Doba ledová nebo Lion King. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, princezna a princ, Santa Klaus, astronaut a nebo auto. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou lodní kotva.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů