Výběr omalovánek


Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka koloběžka k vytištění pro děti

Dětská omalovánka dostupná pod názvem koloběžka k vybarvování pro malé caparty. Omalovánka koloběžka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Koloběžka - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koloběžka - A5            Omalovánka - Koloběžka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koloběžka patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, zdarma, obrázek, ke stažení, obrázky, k vybarvení, k vytištění, Dopravní prostředky, pro děti, Koloběžka, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Koloběžka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s koloběžkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém okně prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvování potom může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, uhlíky, umělecké tužky a temperové barvy. Malovacích potřeb je pro holky i kluky opravdu mnoho. Omalovánku koloběžka lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s koloběžkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří dětské oči, elektřinu a peněženku. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen bezduchou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. voskovky, grafitové tužky nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba jídla, pohádkové postavy, postavy z pohádek a pochopitelně i koloběžku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, písmenka a jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Doba ledová, Mašinka Tomáš, Šmoulové a Hledá se Nemo. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva, draci, princezna a princ, piráti nebo též koně. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou koloběžka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů