Nejhledanější


Obrázek skůtru k vytisknutí

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Rakety určená k tisku

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 4 zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti s názvem Numeri 4 ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 4 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Numeri 4 - A5            Omalovánka - Numeri 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, obrázky, Numeri 4, pro děti, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, ke stažení, online, zdarma, Bible a křesťanství, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Numeri 4 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako voskovky, grafitové tužky, pastelové tužky, fixky anebo propisovací tužky. Kreslících potřeb je dnes pro nejmenší děcka fakt mnoho Omalovánku Numeri 4 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Numeri 4 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči a oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. voskovky, grafitové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba dopravní prostředky, různá zvířátka, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Numeri 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy jídel nebo také různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Ledové království, Sněhurka, Popelka a Krteček. Je však těžké je zadarmo sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: astronaut, vláček, čert, plachetnice případně netopýr. Ať omalovánka Numeri 4 přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů