Nejlepší


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s nemocným pejskem

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Marek 5 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem Marek 5 k omalování pro malé caparty. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelium podle Marka 4:35-41 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 5 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Marek 5 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Marek 5 - A5            Omalovánka - Marek 5 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 5 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k vybarvení, ke stažení, pro děti, k vytištění, online, obrázek, zdarma, Marek 5

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Marek 5 k vytištění pro děti

Omalovánka s Marek 5 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k uložení v novém oknu browseru (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vám tisknout na silný a tvrdý papír. Ke kreslení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, tempery, grafitové tužky, fixy nebo také vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku Marek 5 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Marek 5 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, oči dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (kupř. pastelky, tempery případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba pohádkové postavy, různé sporty, druhy jídel a pochopitelně i Marek 5 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, zaměstnání a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Šmoulové, Ledové království, Barbie a Doba ledová. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka které tu máme ke stáhnutí jsou: lokomotiva s vagónky, hasiči, psi, slon či loď. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Marek 5.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů