Doporučené


Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Obrázek raketoplánu

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Exodus 16 zdarma k vytištění

Omalovánka vhodná pro tisk označená Kniha Exodus 16 ke kreslení pro malé caparty. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Exodus 14:21-31. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Kniha Exodus 16 je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Exodus 16 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Exodus 16 - A5            Omalovánka - Kniha Exodus 16 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Exodus 16 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, k vybarvení, Kniha Exodus 16, zdarma, k tisku, k vytištění, ke stažení, obrázek, pro děti, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kniha Exodus 16 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Kniha Exodus 16 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Opera, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na kvalitnější papír. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - křídy, olejové pastely, uhly, fixy případně pastelky. Výtvarných potřeb je pro malé i větší děti k dispozici ohromné množství. Omalovánku Kniha Exodus 16 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s Kniha Exodus 16 má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, dětské oči a nebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba křídy, olejové pastely nebo též uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba zaměstnání, různá zvířátka, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Kniha Exodus 16 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Barbie, Mickey mouse a nebo Bořek stavitel. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejhledanější omalovánky pro holky i kluky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, traktor, pes, mašinka nebo astronaut. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Kniha Exodus 16.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů