Nej pět


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek raketoplánu

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka Rakety určená k tisku

Omalovánka vlk zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem vlk k obarvování pro malá děcka. Omalovánka vlk je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vlk - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Vlk - A5            Omalovánka - Vlk - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vlk patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytisknutí, zdarma, online, Vlk, pro děti, obrázky, k tisku, k vybarvení, obrázek, Zvířata, ke stažení, k vytištění

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Vlk k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s vlkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Firefox, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelové tužky, voskovky, fixky, zvýrazňovače anebo pastelky. Výtvarných potřeb je pro holčičky i chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku vlk lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vlkem má různé výhody. Nadto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo také oči dětí. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, voskovky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání lidí, zvířátka a pochopitelně i vlk :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají sporty, rostliny nebo čísla. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Toy Story, Batman, Šmoulové nebo také Asterix a Obelix. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, netopýr, plachetnice, čert a Santa Klaus. Věříme, že se vám obrázek vlku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů