Nej pět


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka modlení k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka dostupná pod jménem modlení k obarvení pro malé i větší děti. Modlení k Bohu patří mezi základní praktiky křesťanství a mnoha jiných náboženství. Omalovánka s modlícím se mužem je proto vhodná nejen pro všechny křesťany. Omalovánka modlení je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Modlení - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Modlení - A5            Omalovánka - Modlení - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Modlení patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, online, Bible a křesťanství, ke stažení, obrázky, k vybarvení, Modlení, zdarma, k tisku, k vytištění, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Modlení k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk s modlením je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Safari, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silný papír, třeba čtvrtku. K omalování potom může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako pera, pastelové tužky, akrylové barvy, uhlíky a nebo tužky. Malovacích potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici široká škála. Obrázek modlení lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s modlením má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří čas, peněženku nebo také peníze. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (třeba pera, pastelové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, rostliny, druhy ptáků a pochopitelně i modlení :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, zaměstnání či písmena. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Aladin, Lví král, Lego nebo také Tom a Jerry. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malá děcka které tu máme ke stažení jsou: sněhulák, princezna, auta, dinosauři a astronaut. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem modlení.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů