Doporučené


Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka velbloud zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění pojmenovaná velbloud k omalování pro malé děti. Omalovánka velbloud je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Velbloud - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Velbloud - A5            Omalovánka - Velbloud - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Velbloud patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázky, online, pro děti, obrázek, k vytištění, Zvířata, Velbloud, k tisku, k vybarvení, zdarma, ke stažení, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Velbloud k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s velbloudem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, tempery, pastelky či zvýrazňovače. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Obrázek velbloud lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s velbloudem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku anebo počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen primitivní hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. voskovky, tužky nebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba květiny, zvířata, kytky a pochopitelně i velblouda :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy automobilů, různé sporty nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Popelka, Kačer Donald, Batman anebo Spiderman. Je ale těžké a složité je zadarmo sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro menší i větší děti které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, Santa Klaus, netopýr, lokomotiva a kočka. Ať omalovánka velbloud přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů