Nejhledanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka tygr k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk označená tygr k vybarvení pro děti. Omalovánka tygr je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Tygr - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tygr - A5            Omalovánka - Tygr - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tygr patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, online, Zvířata, zdarma, pro děti, k tisku, Tygr

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Tygr k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s tygrem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - fixy, pera, tempery, uhlíky a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku tygr lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s tygrem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektrickou energii, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (např. fixy, pera případně tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí, rostliny a pochopitelně i tygra :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají písmenka, druhy sportů nebo zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Krteček, Kačer Donald, Lion King či Lví král. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro naše ratolesti které tady máme k uložení jsou: princezna a princ, čert, lokomotiva s vagónky, liška nebo též mašinka. Užijte si omalovánku tygra, budeme rádi, jestliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů