Nej obrázky


Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek raketoplánu

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka ryba a deštník k vytištění pro děti

Omalovánka dostupná pod názvem ryba a deštník k vybarvování pro malá děcka. Omalovánka ryba a deštník je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ryba a deštník - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ryba a deštník - A5            Omalovánka - Ryba a deštník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ryba a deštník patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Ryba a deštník, online, Zvířata, ke stažení, obrázek, k vybarvení, zdarma, k vytištění, obrázky, k vytisknutí, pro děti, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek k vybarvení Ryba a deštník k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s rybou ou deštníkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude ke stáhnutí v novém oknu internetového browseru (Chrome, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení lze poté zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, temperové barvy, pera, tužky případně vodové barvy. Kreslících potřeb je dnes pro holku i kluka fakt mnoho Omalovánku ryba a deštník lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s rybou ou deštníkem má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří peníze, zrak dětí a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba voskové tužky, temperové barvy a pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i rybu u deštník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, jídla nebo také hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Monster high, My little pony a Rumcajs. Je ale složité je zdarma sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro malé děti které tu máme k uložení jsou: plachetnice, čert, draci, raketa nebo kočka. Ať omalovánka ryba a deštník přinese radost vašim dětem.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů