Top pět


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka nosorožec zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění se jménem nosorožec k vybarvení pro nejmenší děcka. Omalovánka nosorožec je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Nosorožec - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Nosorožec - A5            Omalovánka - Nosorožec - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Nosorožec patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, zdarma, k vytisknutí, obrázky, Zvířata, online, k tisku, pro děti, k vybarvení, obrázek, Nosorožec

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Nosorožec k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s nosorožcem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na silnější papír. K obarvování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako křídy, fixy, voskové tužky, vodové barvy případně tempery. Výtvarných potřeb je pro děti k dispozici pestrá škála. Obrázek nosorožec lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s nosorožcem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro děti jen oddychovou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. křídy, fixy anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jídla, rostliny, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i nosorožec :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání lidí a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Monster high, Bořek stavitel, Aladin a Asterix a Obelix. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, piráti, dinosauři, princezna nebo též lokomotiva s vagónky. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s nosorožcem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů