Doporučené


Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka myš k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění nazvaná myš k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka myš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Myš - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Myš - A5            Omalovánka - Myš - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Myš patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, obrázek, online, zdarma, k tisku, Myš, k vytisknutí, ke stažení, obrázky, k vybarvení, pro děti, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Myš k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s myší je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. Ke kreslení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, tužky, propisovací tužky, pastelové tužky a nebo temperové barvy. Potřeb na malování je pro malá děcka fakt mnoho Omalovánku myš lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s myší má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knížkami, šetří počítač, elektrickou energii a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (kupř. uhly, tužky případně propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba druhy ptáků, jednotlivé druhy ptáků, zaměstnání a pochopitelně i myš :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají postavy z pohádek, různá zvířata či jednotlivé druhy rostlin. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Monster high, Medvídek Pú a Šmoulové. Je však velmi problematické je dostupná bez placení získat a proto je tu nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: dinosauři, sněhulák, auto, netopýr nebo též čert. Ať vám omalovánka myš přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů