Top obrázky


Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka mušlička k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí označená mušlička ke kreslení pro holčičky i chlapečky. Obrázek mušle, škeble. Mušle můžete nalézt jak v moři, tak ve sladkovodních jezerech. Omalovánka mušlička je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Mušlička - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Mušlička - A5            Omalovánka - Mušlička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Mušlička patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: online, Mušlička, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, obrázek, k tisku, k vybarvení, k vytištění, pro děti, obrázky, Zvířata

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Mušlička k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s mušličkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - uhly, voskové tužky, uhlíky, akrylové barvy nebo také tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé děti fakt mnoho Omalovánku mušlička lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s mušličkou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu, šetří oči dětí, peněženku nebo též čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen oddychovou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba uhly, voskové tužky a nebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba čísla, zaměstnání lidí, druhy automobilů a pochopitelně i mušličku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, různé sporty či postavy z pohádek. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Hello Kitty, Krteček, panenka Winx nebo též My little pony. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: houby, plachetnice, drak, psi případně pes. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou mušlička.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů