Doporučené


Obrázek štěněte

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka motýl k vytištění pro děti

Omalovánka se jménem motýl k omalování pro holčičky i chlapečky. Omalovánka motýl je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Motýl - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Motýl - A5            Omalovánka - Motýl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motýl patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, online, obrázek, ke stažení, Motýl, obrázky, k tisku, k vybarvení, Zvířata, pro děti, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Motýl k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s motýlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Mozilla, Chromium apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tempery, fixky, fixy, zvýrazňovače a křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děcka vskutku mnoho. Obrázek motýl lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s motýlem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví, šetří peníze, zrak dětí anebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tempery, fixky či fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jídla, zaměstnání lidí, různé kytky a pochopitelně i motýl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají rostliny, dopravní prostředky nebo též postavy z pohádek. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Batman, Barbie, Angry birds anebo Včelka Mája. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: houby, princezna a princ, mašinka, sněhulák a nebo astronaut. Ať si vaše dítě užije obrázek motýlu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů