Výběr omalovánek


Obrázek s elfem k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Omalovánka kocour k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší nazvaná kocour k obarvování pro naše ratolesti. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC. Omalovánka kocour je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kocour - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kocour - A5            Omalovánka - Kocour - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kocour patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: Zvířata, online, ke stažení, k tisku, obrázky, k vybarvení, pro děti, obrázek, zdarma, k vytištění, k vytisknutí, Kocour

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Kocour k vytištění pro děti

Omalovánka s kocourem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K obarvení pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, voskovky, křídy, pera a propisovací tužky. Možností je pro holky i kluky k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kocour lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s kocourem má různé výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří elektřinu, peníze a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavou a hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. grafitové tužky, voskovky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, lidské profese a pochopitelně i kocour :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé sporty, různá zvířata anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Krteček, Lego, Monster high a nebo Rumcajs. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro malé caparty které tu máme ke stažení jsou: pes, kočka, liška, Santa Klaus a auta. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kocour.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů