Omalovánka kocour k vytisknutí na A5

Dětská omalovánka dostupná pod jménem kocour k vybarvení pro malé děti. Dětská omalovánka k vybarvení s motivem roztomilého kocourka. Fandům koček doporučujeme: omalovánka kočička,
obrázek kočky k vybarvení, vymalovánka kočičky a obrázek, tapeta kočky na plochu PC.Omalovánka kocour je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka kocour k vytisknutí na A5

Vícero způsobů vede k tomu jak vytisknout obrázek kocouru. My tady ale popisujeme jen dva hlavní postupy. Samotný postup se odvíjí od použitého internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer, Mozilla atd.) a operačního systému. První, asi nejjednodušší možnost, je kliknout pravým tlačítkem na obrázek a zvolit "Uložit obrázek jako...". Po stažení do paměti vašeho zařízení omalovánku otevřete v prohlížeči obrázků nebo v grafickém editoru a odtud obrázek vytiskněte. Před vytisknutím lze provést úpravu a korekci obrázku. Druhou možností je tisk přímo z webového prohlížeče. Klikem pravého tlačítka myši vyvolejte nabídku a z té zvolte tisk (print). Mimo to lze též konfiguraci tisku a tiskárny zavolat i s pomocí klávesnice jestliže současně stiknete CTRL+P. Nastavte parametry tiskové úlohy (kvalitu papíru, formát papíru (A4 nebo A5), okraje, záhlaví a zápatí, orientace papíru (na výšku x na šířku / Portrait nebo Landscape), měřítko a zdroj papíru). Povedl se tisk omalovánky s kocourem? Pakliže ano, tak přejeme mnoho zábavy. V případě že někde nastala chyba a nevíte jak dál, tak se zkuste obrátit s žádostí o pomoc na někoho zkušenějšího.

Dostupné ve formátu:

Omalovánka kocour k tisku na A4

Omalovánka kocour je v kategorii Zvířata

Home page obsahující rozcestník na další elektronické omalovánky pro nejmenší děti zdarma.

Zavřít okno prohlížeče