Nejstahovanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek skůtru k vytisknutí

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka koala k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem koala ke kreslení pro dívky i chlapce. Medvídek Koala je roztomilé zvířátko žijící v Austrálii. Omalovánka koala je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Koala - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koala - A5            Omalovánka - Koala - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koala patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: pro děti, zdarma, k vytištění, obrázky, k vybarvení, Koala, online, k tisku, ke stažení, Zvířata, k vytisknutí, obrázek

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Koala k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s koalou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K omalování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, pastelové tužky, voskové tužky případně fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro kluky a holky vskutku mnoho. Omalovánku koala lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s koalou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. pera, olejové pastely a nebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, postavy z pohádek, druhy ptáků a pochopitelně i koalu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, druhy automobilů nebo čísla. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Medvídek Pú, Monster high, Šmoulové a Rumcajs. Ty tady ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které zde máme k uložení jsou: hasiči, čert, psi, piráti nebo také plachetnice. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou koaly.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů