Nej pět


Obrázek raketoplánu

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka hlava koně k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro tisk dostupná pod jménem hlava koně ke kreslení pro malé caparty. Omalovánka hlava koně je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Hlava koně - Zvířata - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Hlava koně - A5            Omalovánka - Hlava koně - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hlava koně patří do kategorie Zvířata

Klíčová slova: obrázek, Zvířata, k vybarvení, Hlava koně, obrázky, ke stažení, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, online, pro děti, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Hlava koně k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s hlavou koní je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém okně browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K vybarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako pera, olejové pastely, fixy, uhlíky a tempery. Dostupných kreslících potřeb je pro dívky i chlapce k dispozici celá škála. Omalovánku hlava koně lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s hlavou koní má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (třeba pera, olejové pastely a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba zaměstnání, různé kytky, čísla a pochopitelně i hlavu koni :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, druhy automobilů nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Gormiti, Hello Kitty, Spiderman nebo Krtek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro naše zlatíčka které na našich stránkách máme k uložení jsou: auto, raketa, koně, netopýr a princezna. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s hlavou koní líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů