Top omalovánky


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka písmeno X zdarma k vytištění

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod jménem písmeno X k obarvení pro menší i větší děti. Omalovánka písmeno X je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno X - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno X - A5            Omalovánka - Písmeno X - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno X patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytištění, zdarma, k vybarvení, ke stažení, online, Znaky, Písmeno X, k vytisknutí, obrázky, k tisku, obrázek, pro děti

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Písmeno X k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s písmenem xem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče webových stránek (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhly, pastelky, voskovky nebo umělecké tužky. Možností je pro naše milé prcky k dispozici dlouhá řada. Omalovánku písmeno X lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka s písmenem xem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří peněženku, oči dětí a čas. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, uhly nebo také pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, sporty, zvířátka a pochopitelně i písmena x :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, pohádkové postavy a kytky. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Hello Kitty, Monster high, Šmoulové a Mašinka Tomáš. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stáhnutí jsou: hasiči, koně, houby, astronaut a miminko. Ať si vaše dítko užije malování písmena xu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů