Top omalovánky


Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Omalovánka písmeno V k vytisknutí

Omalovánka k vytištění pojmenovaná písmeno V k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka písmeno V je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Písmeno V - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Písmeno V - A5            Omalovánka - Písmeno V - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Písmeno V patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: k vytisknutí, ke stažení, online, obrázek, Znaky, obrázky, zdarma, k vytištění, k tisku, Písmeno V, pro děti, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Písmeno V k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s písmenem vem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude ke stažení v novém oknu prohlížeče (Opera, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování následně může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako uhly, akrylové barvy, uhlíky, olejové pastely případně voskovky. Malovacích potřeb je pro malé i větší děti fakt mnoho Obrázek písmeno V lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s písmenem vem má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii anebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. uhly, akrylové barvy a uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba sporty, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i písmena v :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivá zvířata, pohádkové postavy nebo též různé kytky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Popelka, Ledové království, panenka Winx anebo Šmoulové. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: slon, princezna, koně, sněhulák a plachetnice. Ať si vaše dítko užije malování písmena vu.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů