Nejhledanější


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka králíček k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná králíček k obarvení pro děti. Omalovánka králíček je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Králíček - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek v rozměrech:

     Omalovánka - Králíček - A5            Omalovánka - Králíček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Králíček patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytištění, online, Pohádky, pro děti, obrázek, k tisku, zdarma, k vybarvení, ke stažení, obrázky, Králíček, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Králíček k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s králíčkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven k uložení v novém oknu webového browseru (Chrome, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako voskové tužky, uhly, voskovky, olejové pastely a pastelové tužky. Možností je pro malé caparty vskutku mnoho. Obrázek králíček lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s králíčkem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, čas nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například voskové tužky, uhly a voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různé sporty, různá zvířata, květiny a pochopitelně i králíčka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají rostliny, jednotlivé druhy ptáků nebo písmenka. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Kocour Garfield, Lví král, Sněhurka nebo též panenka Winx. Ty tady však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé děti které tu máme ke stáhnutí jsou: mašinka, psi, lokomotiva s vagónky, princezna anebo draci. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou králíčka.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů