Doporučujeme


Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s vánočním stromem

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka jednička k vytisknutí

Omalovánka k vytištění se jménem jednička k obarvování pro malá děcka. Jednoduchá omalovánka čísla 1. Obrázek ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka jednička je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Jednička - Znaky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Jednička - A5            Omalovánka - Jednička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Jednička patří do kategorie Znaky

Klíčová slova: zdarma, pro děti, k vybarvení, ke stažení, online, Znaky, Jednička, obrázky, k tisku, k vytištění, obrázek, k vytisknutí

Vyzkoušejte také online omalovánky aut, omalovánky vlaků nebo omalovánku dopravního letadla.

Obrázek Jednička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s jedničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Firefox apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. Ke kreslení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, voskovky, umělecké tužky, křídy či voskové tužky. Malovacích potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Obrázek jednička lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s jedničkou má nejrůznější výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektrickou energii a počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například propisovací tužky, voskovky nebo umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, zvířátka, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i jedničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají čísla, písmenka nebo též sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Doba ledová, Bořek stavitel, Lví král a Shrek. Je ale hodně nákladné je dostupná bez placení získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tady máme k uložení jsou: raketa, vláček, koně, čert a dinosauři. Nechť omalovánka s jedničkou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů