Nejstahovanější


Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Karate - omalovánka k vytištění zdarma

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Úředník - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Den Země k vytisknutí

Dětská omalovánka dostupná pod názvem Den Země k vybarvení pro malé děti. Omalovánka Den Země je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Den Země - Vesmír - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Stahujte obrázek ve velikostech:

     Omalovánka - Den Země - A5            Omalovánka - Den Země - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Den Země patří do kategorie Vesmír

Klíčová slova: Den Země, k vytištění, online, obrázek, k vytisknutí, k tisku, k vybarvení, Vesmír, pro děti, obrázky, ke stažení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Den Země k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Den Země je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Chromium, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na tlustčí papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - křídy, voskovky, fixy, propisovací tužky a pastelky. Možností je pro holčičky i chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku Den Země lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Den Země má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří oči dětí, zrak dětí nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. křídy, voskovky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, zvířata a pochopitelně i Den Země :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, různá zvířátka případně jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Batman, Lego příběh, Kačer Donald nebo Doba ledová. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děcka které tu máme k uložení jsou: auta, čert, psi, vláček a mašinka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Den Země.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů