Nej pět


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Omalovánka s názvem zvoneček k obarvování pro malé děti. Omalovánka zvoneček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, online, k tisku, k vytištění, ke stažení, Vánoce, zdarma, k vybarvení, pro děti, Zvoneček, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek k vybarvení Zvoneček k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s zvonečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, akrylové barvy, vodové barvy nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku zvoneček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s zvonečkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například olejové pastely, pastelové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, zvířata a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, pohádkové postavy nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Sněhurka, Mašinka Tomáš, Hledá se Nemo anebo Doba ledová. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, netopýr, hasiči a nebo traktor. Věříme, že se vám obrázek zvonečku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů