Top pět


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka zvoneček k vytisknutí

Omalovánka s názvem zvoneček k obarvování pro malé děti. Omalovánka zvoneček je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Zvoneček - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zvoneček - A5            Omalovánka - Zvoneček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zvoneček patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: pro děti, online, zdarma, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, obrázek, Zvoneček, k vytištění, k tisku, Vánoce, obrázky

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Zvoneček k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s zvonečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu internetového browseru (Chromium, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - olejové pastely, pastelové tužky, akrylové barvy, vodové barvy nebo tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro holčičky i chlapečky opravdu mnoho. Omalovánku zvoneček lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s zvonečkem má různé výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, elektřinu anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například olejové pastely, pastelové tužky a akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířátka, různé kytky, zvířata a pochopitelně i zvoneček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají sporty, pohádkové postavy nebo též lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Sněhurka, Mašinka Tomáš, Hledá se Nemo anebo Doba ledová. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti které zde máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, miminko, netopýr, hasiči a nebo traktor. Věříme, že se vám obrázek zvonečku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů