Doporučené


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Rakety určená k tisku

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Omalovánka sněhulák zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem sněhulák ke kreslení pro kluky a holky. Sněhulák je socha vyrobená ze sněhu. Omalovánka sněhulák je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Sněhulák - Vánoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Sněhulák - A5            Omalovánka - Sněhulák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Sněhulák patří do kategorie Vánoce

Klíčová slova: online, zdarma, pro děti, Vánoce, obrázky, Sněhulák, k vytisknutí, k vybarvení, k vytištění, obrázek, k tisku, ke stažení

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Obrázek k vybarvení Sněhulák k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se sněhulákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém okně browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - akrylové barvy, tužky, fixky, tempery nebo vodové barvy. Možností je dnes pro malé holčičky a chlapečky k dispozici široká škála. Omalovánku sněhulák lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka se sněhulákem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, počítač nebo také čas. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (třeba akrylové barvy, tužky nebo též fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, rostliny, dopravní prostředky a pochopitelně i sněhulák :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají kytky, jednotlivá zvířata a nebo čísla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Batman, Lion King, Asterix a Obelix nebo také Doba ledová. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka které tady máme ke stáhnutí jsou: auta, mašinka, princezna, sněhulák anebo psi. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka sněhuláka bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů