Doporučené


Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slepice k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek štěněte

Omalovánka tučňák k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem tučňák k vybarvování pro naše milé prcky. Tučňák je nelétavý pták žijící na jihu planety (v Antarktidě). Omalovánka tučňák je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Tučňák - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Tučňák - A5            Omalovánka - Tučňák - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Tučňák patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: k vytisknutí, Tučňák, zdarma, k vytištění, online, obrázek, Ptáci, k tisku, pro děti, ke stažení, obrázky, k vybarvení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Tučňák k vytištění pro děti

Omalovánka s tučňákem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven k uložení v novém okně internetového prohlížeče (Chrome, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - zvýrazňovače, fixy, pastelové tužky, voskové tužky a nebo akrylové barvy. Výtvarných potřeb je pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku tučňák lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s tučňákem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peníze, dětské oči anebo peněženku. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. zvýrazňovače, fixy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, lidské profese, rostliny a pochopitelně i tučňáka :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, dopravní prostředky a písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holky i kluky? Jsou to motivy Angry birds, Monster high, Kocour Garfield anebo Hello Kitty. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce které tu máme ke stáhnutí jsou: hasiči, auto, astronaut, dinosauři a lokomotiva. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou tučňák.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů