Výběr omalovánek


Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka viola k vytištění pro děti

Omalovánka pro tisk dostupná pod názvem viola ke kreslení pro malé ratolesti. Omalovánka viola je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Viola - Květiny - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Viola - A5            Omalovánka - Viola - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Viola patří do kategorie Květiny

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, online, k vytisknutí, k tisku, zdarma, obrázky, k vybarvení, obrázek, Viola, Květiny, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Viola k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s violou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Safari, Mozilla apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, uhly, fixy, uhlíky nebo také olejové pastely. Výtvarných potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Omalovánku viola lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s violou má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří počítač, elektřinu či peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například akrylové barvy, uhly a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy ptáků, zaměstnání lidí a pochopitelně i violu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají čísla, sporty anebo lidské profese. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Simpsonovi, Toy Story, Bořek stavitel či Hledá se Nemo. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro dívky i chlapce které tady máme ke stáhnutí jsou: astronaut, psi, dinosauři, astronaut a nebo čert. Nechť vám omalovánka s violou přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů