Výběr omalovánek


Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Květ - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kolibřík k vytisknutí

Omalovánka k tisku nazvaná kolibřík ke kreslení pro menší i větší děti. Jednoduchá omalovánka s ptáčkem - kolibříkem je vhodná k vytisknutí. Omalovánka kolibřík je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolibřík - Ptáci - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kolibřík - A5            Omalovánka - Kolibřík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolibřík patří do kategorie Ptáci

Klíčová slova: obrázky, ke stažení, pro děti, k tisku, k vytištění, zdarma, online, k vytisknutí, Kolibřík, k vybarvení, Ptáci, obrázek

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kolibřík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolibříkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na papír s vysokou gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, pastelky, fixy, pastelové tužky případně fixky. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici vskutku hodně. Omalovánku kolibřík lze též vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kolibříkem má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří čas, počítač a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen oddychovou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například grafitové tužky, pastelky a fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, dopravní prostředky, lidské profese a pochopitelně i kolibřík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají hudební nástroje, zvířátka anebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Madagaskar, Bugs Bunny, Včelka Mája a Asterix a Obelix. Je však složité je dostupná bez placení sehnat, proto na našich stránkách nejsou k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: auto, hasiči, psi, lokomotiva nebo také vláček. Budeme rádi, jestli se vám omalovánka kolibříku bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů