Nej omalovánky


Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem kočka ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka kočka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vytisknutí, online, k vybarvení, k vytištění, obrázek, zdarma, k tisku, Pohádky, obrázky, Kočka, ke stažení, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kočkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, uhly, pastelky, vodové barvy a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky opravdu mnoho. Obrázek kočka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kočkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, uhly a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ledové království, Toy Story, Doba ledová a Popelka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, psi, miminko, astronaut nebo hasiči. Věříme, že se vám obrázek kočky bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů