Výběr obrázků


Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kočka k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku dostupná pod jménem kočka ke kreslení pro dívky i chlapce. Omalovánka kočka je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kočka - Pohádky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Kočka - A5            Omalovánka - Kočka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kočka patří do kategorie Pohádky

Klíčová slova: k vybarvení, Kočka, obrázky, pro děti, k tisku, ke stažení, online, zdarma, k vytištění, Pohádky, k vytisknutí, obrázek

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Kočka k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s kočkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Opera, Chromium apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K obarvování následně může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako tempery, uhly, pastelky, vodové barvy a grafitové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky opravdu mnoho. Obrázek kočka lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kočkou má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří dětské oči, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen nudnou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. tempery, uhly a nebo pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba jednotlivé druhy rostlin, druhy sportů, rostliny a pochopitelně i kočku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají pohádkové postavy, druhy automobilů nebo také jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ledové království, Toy Story, Doba ledová a Popelka. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, psi, miminko, astronaut nebo hasiči. Věříme, že se vám obrázek kočky bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů