Nejstahovanější


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka lískový ořech k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění dostupná pod jménem lískový ořech k omalování pro holky i kluky. Omalovánka lískový ořech je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lískový ořech - Ovoce - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lískový ořech - A5            Omalovánka - Lískový ořech - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lískový ořech patří do kategorie Ovoce

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Lískový ořech, obrázek, Ovoce, k vybarvení, k vytištění, k tisku, obrázky, pro děti, ke stažení, zdarma

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Lískový ořech k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s lískovým ořechem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na silný a tvrdý papír. K obarvování poté může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako olejové pastely, fixky, uhly, voskovky a uhlíky. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici ohromné množství. Omalovánku lískový ořech lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytisknutí s lískovým ořechem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří peníze, čas případně peněženku. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo psacími potřebami (kupř. olejové pastely, fixky či uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, druhy sportů, zvířata a pochopitelně i lískový ořech :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají písmena, druhy jídel a pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Bořek stavitel, Bugs Bunny, Rumcajs případně Monster high. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme k uložení jsou: auta, astronaut, vláček, slon nebo též kočka. Nechť omalovánka s lískovým ořechem přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů