Nejlepší


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka postel k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk nazvaná postel k omalování pro malá děcka. Omalovánka postel je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Postel - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Postel - A5            Omalovánka - Postel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Postel patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytištění, obrázky, k tisku, Ostatní, ke stažení, Postel, k vytisknutí, obrázek, zdarma, k vybarvení, online, pro děti

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Postel k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s postelí je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tvrdší papír. K obarvování poté může dítě vybírat z řady různých typů psacích potřeb jako tužky, křídy, zvýrazňovače, akrylové barvy nebo také temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro naše milé prcky opravdu mnoho. Obrázek postel lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka s postelí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, čas nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tužky, křídy anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, různé kytky, druhy ptáků a pochopitelně i postel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy sportů, zaměstnání lidí a druhy automobilů. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy My little pony, Madagaskar, Aladin nebo též Bugs Bunny. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které zde máme k uložení jsou: kočka, pes, auta, traktor a nebo lokomotiva s vagónky. Budeme rádi, v případě že se vám omalovánka postele bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů