Nej obrázky


Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pistole k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti označená pistole k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka pistole je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Pistole - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Pistole - A5            Omalovánka - Pistole - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pistole patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: pro děti, k vytištění, k vytisknutí, k vybarvení, obrázky, zdarma, Pistole, obrázek, ke stažení, Ostatní, online, k tisku

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Pistole k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s pistolí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K omalování potom může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, propisovací tužky, voskové tužky, zvýrazňovače či grafitové tužky. Možností je dnes pro nejmenší děcka k dispozici celá škála. Omalovánku pistole lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s pistolí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektrickou energii, dětské oči případně peníze. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (kupř. pastelové tužky, propisovací tužky a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, pohádkové postavy, čísla a pochopitelně i pistoli :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Rumcajs, Sněhurka, Toy Story případně Lego. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro naše ratolesti které tu máme ke stáhnutí jsou: kočka, hasiči, slon, houby a sněhulák. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou pistole.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů