Top obrázky


Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek psa k tisku

Obrázek jukeboxu

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka ornament k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem ornament k obarvení pro naše ratolesti. Omalovánka ornament je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Ornament - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Ornament - A5            Omalovánka - Ornament - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Ornament patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázek, Ornament, ke stažení, online, k vytištění, obrázky, zdarma, k tisku, pro děti, Ostatní, k vytisknutí, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Ornament k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s ornamentem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového prohlížeče (Internet explorer, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na kvalitnější papír. K vybarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, fixky, tempery, fixy nebo též voskovky. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku ornament lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s ornamentem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví, šetří peníze, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (třeba umělecké tužky, fixky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba pohádkové postavy, druhy sportů, druhy automobilů a pochopitelně i ornament :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, druhy ptáků a různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Rumcajs, Mickey mouse, Barbie a Mašinka Tomáš. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tu bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: liška, loď, houby, slon nebo také netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s ornamentem.


Prohledat web

Reklamy


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů