Nej pět


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kraslice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod názvem kraslice k obarvování pro chlapce i dívky. Omalovánka kraslice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kraslice - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Kraslice - A5            Omalovánka - Kraslice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kraslice patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: online, Kraslice, k vytištění, k tisku, k vytisknutí, k vybarvení, ke stažení, zdarma, Ostatní, pro děti, obrázek, obrázky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Kraslice k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s kraslicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Chrome, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na pevnější papír. K vybarvování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako fixky, propisovací tužky, pera, tužky a fixy. Malovacích potřeb je pro malé holčičky a chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek kraslice lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s kraslicí má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s dětskou literaturou, šetří elektřinu, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (kupř. fixky, propisovací tužky a nebo pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, jídla, pohádkové postavy a pochopitelně i kraslici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, zaměstnání a různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy My little pony, Madagaskar, Mašinka Tomáš a Angry birds. Kvůli právům je tu bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme ke stažení jsou: koně, čert, slon, pes nebo též raketa. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kraslice.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů