Nej omalovánky


Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka kolovrátek k vytisknutí

Omalovánka pro tisk se jménem kolovrátek ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka kolovrátek je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kolovrátek - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kolovrátek - A5            Omalovánka - Kolovrátek - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kolovrátek patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k tisku, obrázek, k vytisknutí, obrázky, Ostatní, Kolovrátek, ke stažení, zdarma, k vytištění, online, k vybarvení, pro děti

Jedny z nejoblíbenějších omalovánek jsou omalovánky zvířat. Vybarvěte si želvu, slona a další zvířátka.

Obrázek Kolovrátek k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kolovrátkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvení pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, tempery, voskovky, fixky anebo temperové barvy. Pomůcek na malování je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Obrázek kolovrátek lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s kolovrátkem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, počítač nebo čas. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například umělecké tužky, tempery případně voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířata, druhy ptáků, různé kytky a pochopitelně i kolovrátek :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají lidské profese, jednotlivá zvířata a nebo jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Hello Kitty, Simpsonovi, Lego příběh nebo Bořek stavitel. Je ale velmi náročné je zdarma získat a proto je tady nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: mašinka, Santa Klaus, auta, kočka a princezna a princ. Ať vám omalovánka kolovrátek přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů