Top pět


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Omalovánka katapult k vytisknutí

Omalovánka k vytištění dostupná pod názvem katapult ke kreslení pro chlapce i dívky. Omalovánka katapult je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Katapult - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Katapult - A5            Omalovánka - Katapult - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Katapult patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: obrázky, Katapult, pro děti, Ostatní, obrázek, k tisku, k vytištění, online, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, zdarma

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Katapult k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s katapultem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, grafitové tužky, temperové barvy, voskovky a uhlíky. Možností je dnes pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku katapult lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s katapultem má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, oči dětí a nebo zrak dětí. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. vodové barvy, grafitové tužky nebo také temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba hudební nástroje, různá zvířata, zvířata a pochopitelně i katapult :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy automobilů, zaměstnání nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Monster high, Hledá se Nemo, Angry birds a nebo Bořek stavitel. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malá děcka které zde máme k uložení jsou: princezna, pes, dinosauři, plachetnice a traktor. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s katapultem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů