Doporučené


Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Palma - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chladnička k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku pro děti pojmenovaná chladnička k obarvování pro malé ratolesti. Omalovánka chladnička je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chladnička - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chladnička - A5            Omalovánka - Chladnička - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chladnička patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, zdarma, Ostatní, online, obrázek, k tisku, ke stažení, k vytištění, k vytisknutí, Chladnička, obrázky

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Chladnička k vytištění a k vybarvení

Omalovánka s chladničkou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silný a tvrdý papír. K obarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, pastelové tužky, voskové tužky nebo olejové pastely. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici široká škála. Omalovánku chladnička lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s chladničkou má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu, šetří elektrickou energii, čas a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tempery, vodové barvy či pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmena, kytky, dopravní prostředky a pochopitelně i chladničku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají druhy automobilů, druhy sportů nebo také květiny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Barbie, panenka Winx, Lego příběh a nebo Krtek. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejstahovanější omalovánky pro nejmenší děti které zde máme k uložení jsou: Santa Klaus, koně, traktor, princezna a princ nebo též auta. Ať si vaše dítě užije omalovánku chladničky.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů