Nej obrázky


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka bludiště k vytisknutí

Omalovánka vhodná pro tisk uložená pod názvem bludiště k omalování pro nejmenší děcka. Labyrint neboli bludiště je stavba ve které se můžete lehce ztratit. Omalovánka bludiště je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bludiště - Ostatní - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bludiště - A5            Omalovánka - Bludiště - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bludiště patří do kategorie Ostatní

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Ostatní, k vybarvení, obrázky, zdarma, obrázek, pro děti, k tisku, Bludiště, ke stažení, k vytištění

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Bludiště k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s bludištětem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici k uložení v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na silný a tvrdý papír. K obarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - voskovky, křídy, tužky, pera anebo uhlíky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici vskutku hodně. Omalovánku bludiště lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s bludištětem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, čas či peníze. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen bezduchou zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. voskovky, křídy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání, kytky a pochopitelně i bludiště :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, druhy sportů nebo též různá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše ratolesti? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Rumcajs, Mašinka Tomáš či Lego. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: astronaut, draci, drak, houby a hasiči. Ať vám omalovánka bludiště přinese mnoho radosti.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů